Raad van Bestuur

  • Syntra provincies Antwerpen en Vlaams-Brabant vzw (Syntra AB), Aerts Peter
  • Antwerps Centrum Toegepaste Automatiseringstechniek vzw (ACTA), Bellens Bert
  • Katholiek Onderwijs Bisdom Antwerpen Noordkantvzw (KOBA Noordkant), Bergs Werner
  • Belgische Federatie van de Chemische Industrie en van LIfe Sciences vzw (Essenscia), Bosch Kris
  • Onderwijssecretariaat van de Steden en Gemeenten van de Vlaamse Gemeenschap vzw (O.V.S.G.), Buckinx An
  • Katholiek Onderwijs Geel-Kasterlee vzw (KOGEKA), Camps David
  • Constructiv, Carré Dieter
  • B.A.S.F. Antwerpen N.V., Dingemans Katrien
  • Autonoom Gemeentebedrijf Stedelijk Onderwijs Antwerpen (AGB SO), Dorriné Andy
  • GO! Scholengroep Fluxus, Macquoi Eddy
  • Vrij Instituut voor Technisch Onderwijs vzw, Mensch Alex
  • Autonome Raad van het Gemeenschapsonderwijs - Administratieve Diensten', Moreels Freddy
  • Opvoeding en Cultuur in het Bisdom Antwerpen vzw (OCBA), Peeters Carine
  • Instituut van het Heilig Graf vzw, Robrechts Hilde
  • Anttec+ NV, Benny Siemons
  • Katholiek Secundair Onderwijs Mol vzw (KSOM), Swinnen Daniel
  • Instituut Ste. Elisabeth vzw, Van de Putte Bob
  • Provincie Antwerpen, Van den Broeck Gerd
  • Fonds voor tewerkstelling en opleiding in de metaalverwerkende nijverheid-provincie Antwerpen vzw (F.T.M.A.), Van Mol Carl
  • Vlaams Instituut voor Vorming en Opleiding in de social profit vzw (VIVO), Van Waes Luc
  • VOKA – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland vzw (DE KAMER), Vanherpe Kris
  • Unie van Belgische Kappers vzw (U.B.K.), Vermeulen Jef
  • Unie van Zelfstandige Ondernemers vzw (UNIZO), Verspeelt Annelies
  • Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding (VDAB), Vroonen Ann


Algemene vergadering
  • FTMA vzw, Alaers Els
  • Scholengroep 1: Antwerpen, Al Farisi Mohamed
  • Essenscia vzw, Beckx Frank
  • Unie van Belgische Kappers vzw, Coigné Stéphane
  • ACV-CSC Metea, De Hert Marc
  • Gemeente Nijlen, Helsen Steven
  • Centrale der Metaalbewerkers van België prov. afd. Antwerpen, Pottelancie Marc
  • AP Hogeschool Antwerpen, Smeuninx Carl
  • Thomas More Mechelen-Antwerpen vzw, Taeymans Martine
  • Karel de Grote Hogeschool, Katholieke Hogeschool Antwerpen vzw, Timmermans Sophie
  • Thomas More Kempen vzw, Tyskens Inge
  • Karel de Grote Hogeschool, Katholieke Hogeschool Antwerpen vzw, Van Bouwel Vicky
  • Constructiv, Van Dessel Frank
  • AP Hogeschool Antwerpen, Van Eyken Els
  • Provincie Antwerpen, Van Hecke Bart
  • Algemeen Christelijk Vakverbond van België, Vanweddingen Philippe
  • ABVV - Algemene Centrale Antwerpen-Waasland, Verlaeckt Bruno